Міськрайонна газета

ТРАДИЦІЙНА ЗУСТРІЧ ІЗ ДРУЗЯМИ НАПЕРЕДОДНІ ДНЯ ІНВАЛІДІВ

Напередодні Міжнародного дня інвалідів у центральній районній бібліотеці відбулась святкова зустріч керівників району із людьми зі щирим серцем, доброю душею, які завжди прийдуть на допомогу тим, хто її потребує.

Такі заходи проводяться у районі щороку і стали вже традиційними. У "Зустрічі друзів"цього разу узяли участь керівники району, сільські голови, голови сільських превинних осередків і активісти районної громадської організації інвалідів. Розпочалась вона піснею про Україну у виконанні найменших вихованців вокального гуртка районного будинку культури, що завдало гарного, піднесеного настрою усім присутнім. "Наше з вами завдання - докладати максимум зусиль, аби люди з особливими фізичними потребами не відчували себе покинутими, ми маємо допомагати їм знайти себе в житті, розкрити свої здібності, повірити у власні сили, зрештою у себе. Над цим ми повинні працювати щоденно, а не згадувати лише у «призначений» день" - зазначив, вітаючи людей із особливими потребами, голова райдержадміністрації Сергій Лук'яненко та передав також вітання від новообраного депутата Верховної Ради України Владислава Бухарєва. З вітальними словами до людей сильних духом  звернулись заступник голови районної ради Світлана Горошко, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Любов Білокобильська, голова районної організації інвалідів Валентина Івашина, яка очолює її вже 14 років.

За прояв милосердя, піклування про людей з фізичними вадами та особливими потребами, допомогу тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, голови первинних сільських осередків організації інвалідів були відзначені Почесними грамотами і Подяками від керівництва району. Їх отримали: Володимир Іванович Віштал, Олександр Максимович Омельченко, Василь Іванович Ліплявенко,Сергій Тимофійович Зеленський, Сергій Павлович Калініченко, Людмила Володимирівна Гнідюк. Чудову концертну програму із вокальних номерів та гумору підготували для учасників святкової зустрічі працівники і вихованці районного будинку культури. Продовжився захід шахово - шашковим турніром, який організував для винуватців свята завідувач сектору з питань молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Артем Харченко.