Міськрайонна газета

ІВАН БОРШОШ: «ВИРОЩУВАТИ ХЛІБ, ПРАЦЮВАТИ НА РІДНІЙ ЗЕМЛІ – ВОІСТИНУ БЛАГОРОДНА І ПОЧЕСНА СПРАВА»

 

Тимчасово виконуючий обовязки голови облдержадміністрації привітав працівників сільського господарства з професійним святом

 «Незважаючи на складні часи в державі, аграрії Сумщини продемонстрували високі результати, забезпечили приріст сільськогосподарської продукції, наповнили внутрішній ринок високоякісними продуктами харчування», – йдеться у вітанні.

 

 Шановні працівники сільського господарства Сумщини!

Прийміть щирі вітання із професійним святом!

Незважаючи на складні часи в державі, аграрії Сумщини продемонстрували високі результати, забезпечили приріст сільськогосподарської продукції, наповнили внутрішній ринок високоякісними продуктами харчування. Завдяки невтомній праці хліборобів області зібрано високі врожаї, гарантовано продовольчу безпеку регіону, спрямовано мешканцям звільнених територій Донбасу та до зони АТО тисячі тонн продовольства.

Вирощувати хліб, працювати на рідній землі – воістину благородна і почесна справа. Ваша робота в полі, на виробництві сприяє розквіту української держави, добробуту і благополуччю кожної родини.

Щиро вдячний вам за любов до землі, працьовитість та щедрість душі.

Бажаю кожній родині міцного здоров’я, добробуту, мирного неба та подальших успіхів в ім’я європейського майбутнього Сумщини та України.

 

Тимчасово виконуючий обовязки

голови Сумської обласної

державної адміністрації                                                           Іван БОРШОШ