Міськрайонна газета

УТИЛІЗАЦІЯ ПЕСТИЦИДІВ

 Найближчими днями на території Лебединського району будуть проведені роботи із забезпечення екологічно безпечного збирання, перевезення, зберігання, оброблення та знешкодження непридатних до використання пестицидів і тари від них.

Рішенням тридцять восьмої сесії шостого скликання Лебединської районної ради від 09.09.2014 була затверджена Програма утилізації заборонених та непридатних до використання засобів захисту рослин у кількості 63,517 тонн на території Лебединського району на 2014 рік, основною метою якої є поліпшення екологічної ситуації та підвищення рівня екологічної безпеки, досягнення безпечного для здоров’я людини стану навколишнього природного середовища, реалізація ефективної природоохоронної політики шляхом повної утилізації заборонених та непридатних до використання засобів захисту рослин на території району. На ці цілі Програмою передбачені кошти у сумі 1 902 334  гривень.

Згідно вимог Закону України «Про державні закупівлі» був сформований комітет з конкурсних торгів та проведена процедура конкурсних торгів щодо закупівлі послуг на збирання небезпечних  відходів. На конкурсні торги надійшло 5 пропозицій від учасників: ТОВ С.І. Груп Консорт Лтд; ТОВ «Сервісний центр регенерації масел»; Pericula LTD; ТОВ «Сучасні екологічні інновації»; ПП «Юреко».

При детальному вивченні представлених даними учасниками документів пропозицій право на утилізацію було віддано ТОВ «Сучасні екологічні інновації».