Міськрайонна газета

С. ЛУК’ЯНЕНКО: «ПИТАННЯ СТАНУ ДОРІГ НА СЬОГОДНІ ЧИ НЕ НАЙАКТУАЛЬНІШЕ І НЕ НАЙБОЛЮЧІШЕ ЯК ДЛЯ ВЛАДИ, ТАК І ДЛЯ СУСПІЛЬСТВА»

 

В умовах, коли дорожня галузь перебуває у постійному недофінансуванні, органи місцевої влади намагаються самотужки виходити із ситуації щодо ремонту доріг місцевого значення.

 

Так, за ініціативи райдержадміністрації сільськогосподарськими підприємствами: СТОВ ім.. Шевченка (М. Зимогляд), СТОВ «Перемога» (А. Онайко), ПП «Надь (А. Галушка), ВАТ «Племзавод «Михайлівка» (М. Зеленський) надана субвенція у сумі 250 тис. грн.. на поворотній основі ДП «Сумський облавтодор» для проведення ремонтних робіт доріг загального значення.

На території району філія «Лебединський автодор» ДП «Облавтодор» обслуговує 512,4 км автомобільних доріг, у тому числі: 102 км доріг державного значення, 146,4 км - обласного та 258,6 км доріг районного значення. На сьогодні  вищевказані дороги практично не придатні для подальшої експлуатації, не відповідають вимогам Закону України «Про дорожній рух», державним стандартам, а також  вимогам безпеки при пасажирських та вантажних перевезеннях, що призводить до масових скарг мешканців району, правоохоронних органів, щодо стану їх утримання. За надані районними підприємствами кошти ДП «Лебединський автодор» проведений ямковий ремонт автошляхів у напрямках Лебедин – Штепівка та Лебедин – Суми.