Міськрайонна газета

ВАНДАЛИ ЗРУЙНУВАЛИ ПАМ’ЯТНИК ВОЇНАМ ВЕЛИКОЇ ВІТЧИЗНЯНОЇ ВІЙНИ

 У ніч з 1 на 2 листопада в с. Курилівка Рябушківської сільської ради нелюди пошкодили пам’ятник загиблим під час Великої Вітчизняної війни воїнам.

 Про це повідомив Лебединський міський відділ  УМВС України в Сумській області.

 Особи без душі, без серця, без пам’яті частково зруйнували надмогильну споруду, встановлену на місці поховання 11 радянських воїнів – уродженців Курилівки. На постаменті - фігурі радянського солдата зірвали бронзове покриття. Напередодні зняли одну половину, а це вже зняли й залишок. Мабуть немає в них нічого святого у житті. Зруйнували пам’ятник бійцям, які у роки Великої Вітчизняної війни мужньо захищали рідну землю і за мир для майбутніх поколінь поклали своє життя. А майбутні покоління тепер таким чином зберігають пам’ять про них і дякують їм такою ціною. Чому ж серед нас існують істоти, яких не можна назвати людьми? Не можна, бо не мають вони ніяких людських цінностей, а лише холодний розрахунок, користь, власну наживу… Навіть у світі останніх подій в нашій державі до них досі не дійшло, чого варте життя людське. Можливо дійде тоді, коли щось подібне торкнеться особисто кожного з них.

Зараз правоохоронці за фактом відкрили кримінальне провадження. Слідство ведеться під процесуальним керівництвом прокуратури.