Міськрайонна газета

У ЛЕБЕДИНСЬКОМУ РАЙОНІ ВІДБУЛИСЬ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

В першу неділю листопада країна вшановує працівників соціальної сфери, людей, чия праця сповнена гуманізму, милосердя, любові і тепла, на яких покладена дуже відповідальна місія, які щоденно турбуються про ветеранів, інвалідів, одиноких людей, малолітніх бездомних і дітей-сиріт, опікуються питаннями зайнятості й безробіття, призначення пенсій, державних допомог, субсидій, страхових виплат.  У районі щоденно опікуються проблемами соціального захисту більше 200 фахівців.

Сьогодні соціальна робота стала частиною політики держави, над реалізацією якої в районі працюють управління праці та соціального захисту населення, територіальний центр соціального обслуговування, міськрайонний центр зайнятості, відділення фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, управління Пенсійного фонду України в  м.Лебедині та Лебединському районі, центр соціальних служб для  сім”ї, дітей  та молоді, служба у справах дітей .

Робота кожної з цих установ потрібна людям, адже всі питання соціальної підтримки громадян - це повсякденні і дуже важливі питання.

Напередодні професійного свята в районній державній адміністрації відбулись урочистості і святковий концерт. Звертаючись до присутніх голова райдержадміністрації Сергій Лук’яненко відмітив: «Ваша праця скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла. За це вам шана і повага в народі. Лебединщина пишається своїми здобутками у соціальній сфері, що є результатом відмінної роботи працівників цієї галузі. Вона стає ближчою до людини, все повніше задовольняє її потреби. Прикладом цьому є робота «соціального мобільного офісу», мультидисциплінарної команди територіального центру соціального обслуговування, фахівців із соціальної роботи центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.»

Присутніх привітав і голова районної ради Василь Калита. За його словами, нині кардинально змінено принцип роботи соціальних працівників: не люди йдуть до установ та закладів соціальної сфери, а працівники – до людей, аби виявити  проблемні питання та надати адресну допомогу.

З нагоди професійного свята кращих працівників соціальної сфери району нагороджено Подяками і Грамотами за сумлінну працю та особистий внесок у розвиток соціальної сфери регіону. Чудова концертна програма підготовлена працівниками районного будинку культури і районного будинку дитячої та юнацької творчості.