Міськрайонна газета

ВЕРХОВНУ РАДУ ЧЕКАЮТЬ ЗНАЧНІ ЗМІНИ

 

Зволікати з формуванням нової Верховної Ради, нової парламентської коаліції, нової більшості і нового Уряду ніхто не буде, заявив Президент України Петро ПОРОШЕНКО, виступаючи після завершення голосування у передвиборчому штабі «Блоку Петра Порошенка»

 

 «Вперше в історії України владні партії набрали більше 50 відсотків голосів. Це вражає і дає розуміння, що це той кредит довіри, який український народ дав політичним силам, щоб негайно розпочати процес реформ», – наголосив Глава держави.

Президент висловив упевненість у тому, що нарешті у Верховній Раді з'явиться проєвропейська більшість.

При цьому Глава держави наголосив на тому, що Верховну Раду чекають значні зміни, в тому числі – скорочення кількості комітетів. «Комітети не потрібні, це все з минулого, коли намагалися дати хабаря за квотним принципом, щоб якимось чином когось утримати в коаліції, – сказав він, додавши, – Нас в коаліції будуть тримати інші принципи й інші цінності».

Також Глави держави вважає, що буде скорочена і кількість посад в Уряді. «Це те, що сьогодні ми маємо зробити», – сказав він.

Петро Порошенко підкреслив, «щоб не втрачати час, коаліційні консультації розпочнуться вже завтра».

Президент заявив, що внесе на затвердження Парламенту ту кандидатуру Прем'єр-міністра, яка буде запропонована парламентською коаліцією.

Глава держави наголосив, що депутати «мають продемонструвати вміння не домовлятися, а брати на себе спільну відповідальність за долю держави, яка опинилася в дуже складному становищі». «Ми розділяємо відповідальність – Президент, майбутній Прем'єр, Уряд і коаліція. Все у нас вийде», – сказав Петро Порошенко.

 За матеріалами офіційного Інтернет-представництва Глави держави: http://www.president.gov.ua/news/31497.html