Міськрайонна газета

БОЙОВЕ ЗАВДАННЯ ВИКОНАНО

 

Область зустріла бійців Сумського прикордонного загону, які з честю виконали завдання в зоні антитерористичної операції

 

 Зі сльозами на очах зустрічали своїх героїв на площі Незалежності в обласному центрі рідні та близькі прикордонників, а також небайдужі містяни. Їм дарували квіти та солодощі, дякували за службу і раділи тому, що всі повернулися додому.

«Кожного юнака сьогодні зустрічаю як свого рідного сина, адже всі вони – наші діти, котрі захищають нас від ворога. Їм зараз важко як фізично, так і психологічно, тому мені хочеться підтримати їх, зарядити позитивною енергією», – зазначила жителька обласного центру Лідія ЛУЦЕНКО.

За словами начальника Сумського прикордонного загону Павла ЛИСАКА, протягом півтора місяця хлопці охороняли ділянку державного кордону на сході України. Сумські прикордонники брали участь у бойових діях, одного військовослужбовця було поранено, наразі він знаходиться на лікуванні у госпіталі.

«У зону АТО пішов добровольцем, бо хочу, щоб нарешті в Україні запанували мир і спокій. Разом із побратимами ми воювали заради своїх родин, заради дідів, які свого часу перемогли фашизм, щоб бойові дії не дійшли до Сумщини», – сказав сумський прикордонник Сергій.

Перший заступник голови облдержадміністрації Віктор ЧЕРНЯВСЬКИЙ від імені обласної влади подякував прикордонникам за сумлінну службу і вручив героям Почесні грамоти.