Міськрайонна газета

«РОКИ ЛЮДИНІ ДО ЛИЦЯ»

 Під такою назвою поведені буди святкові заходи до Дня людей похилого віку у с. Катеринівка.

 Вшановували тих людей, за спиною у яких великий віковий і життєвий шлях: голод, війна, примусові роботи у Німеччині, післявоєнне відновлення, праця за трудодні, розбудова держави...

 У цей день їх, людей поважного віку, вітали голова райдержадміністрації Сергій Лук’яненко, голова районної ради Василь Калита, начальник управління соціального захисту населення Любов Білокобильська, директор територіального центру соціального обслуговування Петро Лапоног. «Турбота про людей похилого віку — справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними своєї землі» - наголосив Сергій Миколайович та висловив глибоку вдячність ветеранам за все те, що зроблено ними заради нашого майбутнього. Із найкращими побажаннями та на знак шани і поваги керівники району вручили їм подарунки на згадку про зустріч.

Людей, які заслуговують на повагу, прибув привітати наш земляк, Почесний громадянин міста Лебедина, кандидат у депутати Верховної Ради України Владислав Бухарєв.

Організатори заходу створили всі умови, аби літні люди, ветерани, мали змогу поспілкуватися між собою у невимушеній обстановці, відчули себе потрібними суспільству, оточуючим. Незважаючи на те, що всі вони вже далекі від проблем сьогодення, але все такі ж енергійні й веселі, випромінюють добро і радість від кожного прожитого дня. З усмішками на вустах, з теплом у душі від людської уваги і турботи вони дякували односельцям за прекрасне свято, на якому вони поспілкувалися, поділилися спогадами і пісень всіляких поспівали. Приємні хвилини відпочинку подарували глядачам учасники художньої самодіяльності Катеринівського сільського будинку культури.