Міськрайонна газета

ВІДЗНАЧИЛИ 23 РІЧНИЦЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

З нагоди відзначення 23 річниці Дня Незалежності України в районному будинку культури відбулись урочистості і святковий концерт.

Усіх жителів Лебединщини із національним державним святом привітали голова районної державної адміністрації Сергій Лук’яненко і голова районної ради Василь Калита. Голова райдержадміністрації зазначив, що здобуття незалежності стало запорукою утвердження непорушного права Українського народу жити у вільному демократичному суспільстві, де найвищою цінністю є людина, її інтереси, потреби та надії і побажав присутнім, щоб День незалежності України став головним святом для кожного з нас, незалежно від місця проживання, віри, політичних уподобань, соціального статусу, а також козацького здоров’я, щастя, добра, достатку в родинах, миру, щедрої долі, сили, наснаги в усіх ваших справах, благополуччя, віри в день прийдешній, наснаги й оптимізму, а рідній Україні – розвитку і процвітання. Кращі трудівники підприємств, установ, організацій району були відзначені керівниками району Почесними грамотами.

Чергову річницю незалежності Україна відзначає в умовах військової агресії з боку Росії. Сьогодні ми маємо українську державу, але на нашу долю випало складне випробування. У важких муках відбувається утвердження державності України. За неї поклали голови мільйони кращих синів і дочок нашої країни. Пам'ять загиблих у роки минувшини і сьогодення вшанували хвилиною мовчання. А у особі бійця Української Армії Олександра Лещенка очільники району подякували усім військовим, хто наразі захищає цілісність і незалежність нашої держави, і вручили йому подарунок - військову амуніцію.

Святкова концертна програма підготовлена працівниками районного відділу культури і туризму, в якій взяли участь кращі колективи художньої самодіяльності районного і сільських будинків культури, районного будинку дитячої та юнацької творчості.