Міськрайонна газета

ПИТАННЯ РОЗВИТКУ ГАЛУЗІ ОСВІТИ НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ

Освіта – надія і опора держави. Ми прагнемо, щоб у нашій країні оберігалось найцінніше для людини – здоров’я, праця, достаток, впевненість, а особистість маленького громадянина повинна починатись з гідності, совісті, поваги до старших, до батьків, до традицій і звичаїв нашого українського народу, до нев’янучої краси природи нашого рідного краю.

Зусилля органів районної влади постійно зосереджені на реалізації пріоритетних напрямів розвитку освіти. Із впровадженням нових Державних стандартів перед освітою Лебединщини і владою постають нові завдання, які потрібно реалізовувати.

Для повної реалізації цих завдань необхідне належне фінансування галузі, якого нажаль не вистачає. Тому ми намагаємось комплексно підходити до вирішення нагальних проблем в освіті. Цими днями за участю директорів навчально-виховних закладів відбулась нарада, де розглядалось питання оптимізації закладів освіти та про стан дотримання фінансово-бюджетної дисципліни за І півріччя 2014. Підводячи підсумки наради голова райдержадміністрації С. Лук'яненко доручив розробити заходи щодо економії бюджетних асигнувань та зменшення витрат на енергоносії.