Міськрайонна газета

НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

 

Діяльність центру надання адміністративних послуг на Лебединщині – це створення доступних і зручних умов для отримання адміністративних послуг громадянам та підприємцям. Їх діяльність спрямована на забезпечення прозорості та відкритості розгляду звернень, запровадження сучасних форм надання послуг, що сприяє підвищенню рівня якості життя та є одним із пріоритетних завдань  районної влади. Тому, функціонування центрів надання адміністративних послуг відповідно до вимог чинного законодавства перебуває на постійному контролі.

7 липня під керівництвом голови райдержадміністрації С. Лук’яненка відбулася чергова апаратна нарада, в ході якої розглядалось питання  про виконання заходів по приведенню діяльності центру надання адміністративних послуг у відповідність із вимогами  передбаченими розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014р. № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг».

Детальніше з діяльністю центра присутніх ознайомила завідувач сектору «Центр надання адміністративних послуг» О. Ляшко, яка повідомила про те, що центр надання адміністративних послуг – постійно діючий робочий орган районної державної адміністрації, в якому забезпечено організаційне поєднання в одному приміщені дозвільного центру, адміністративних органів та їх посадових і службових осіб, адміністраторів, з метою дотримання та функціонування принципів «організаційної єдності» та «єдиного вікна» при організації надання встановленого переліку адміністративних послуг через адміністратора шляхом його взаємодії з суб’єктами надання адміністративних послуг. В роботі центру приймають участь такі структурні підрозділи райдержадміністрації, як: управління соціального захисту населення ,  служба у справах дітей,  відділ освіти,  молоді та спорту, відділ містобудування, архітектури,  житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури та  управління Держземагенства у Лебединському районі.

Структурними підрозділами райдержадміністрації розроблено 158 інформаційних та технологічних карток надання адміністративних послуг.           Ознайомитись з інформаційними та технологічними карткми можна на інформаційному стенді та веб-сайті райдержадміністрації у розділі «Адміністративні послуги».

Відповідно до частини восьмої статті 12 Закону України «Про адміністративні послуги» суб'єктам надання адміністративних послуг забороняється здійснювати прийом заяв суб'єктів звернень щодо надання адміністративних послуг, видавати суб'єктам звернень оформлені результати надання адміністративних послуг.

За І півріччя 2014року через центр надання адміністративних послуг надано 742 адміністративні послуги та 785 консультацій.

Розглянувши дане питання очільник району закцентував увагу на правових засадах реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб у сфері надання адміністративних послуг.