Міськрайонна газета

ВОЛОДИМИР ШУЛЬГА: «СУМЩИНА ГОСТИННО ПРИЙМАЄ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ЗІ СХОДУ ТА КРИМУ»

 

На цьому наголосив голова облдержадміністрації у ході робочої поїздки до оздоровчого табору «Дружба», де знайшли притулок 70 вихідців із Донеччини та Луганщини

«Сумщина – спокійна область, де живуть чуйні та гостинні люди, які готові всіляко допомагати своїм співгромадянам. Звичайно, тимчасове житло не замінить домівки. Однак, ми робимо все можливе задля вирішення проблем переселенців. Разом із благодійними організаціями та всіма небайдужими людьми ми збираємо речі, шукаємо помешкання та робочі місця. Нині головне завдання влади – забезпечити реалізацію конституційних прав переселенців, адже всі вони – українці», – підкреслив очільник області.

Під час інспектування умов проживання переселенців з Автономної Республіки Крим та Сходу України Володимир Шульга оглянув житлові приміщення, харчоблок та поспілкувався з людьми.

Голова облдержадміністрації позитивно оцінив побачене та відзначив, що тут створені всі необхідні умови для комфортного перебування родин із дітьми.

«З початку антитерористичної операції табір «Дружба» прийняв 94 особи. Нині тут перебуває 70 людей, з яких  44 – діти. Наразі сюди прямує ще 5 осіб, троє з яких – діти. У нашому таборі знайшли прихисток багатодітні родини, в яких від 3 до 7 дітей. Кожен наш день починається із молитви за мир та спокій у рідній соборній Україні», – сказала адміністратор-волонтер духовно-оздоровчого табору «Дружба» Ірина ГОЛОВАНЬ.

«Дуже тяжко, коли позбавляють дому, рідної Батьківщини. Всі ми виступаємо за єдину та цілісну Україну», – підкреслив батько шести дітей, виходець із Слов’янська  Віталій МИЗЕНКО.

Всю необхідну для переселенців інформацію можна знайти на веб-порталі місцевих органів виконавчої влади Сумської області: http://sm.gov.ua/uk/oda/6288