Міськрайонна газета

СЕРГІЙ ЛУК’ЯНЕНКО: «МИ НЕ МАЄМО ПРАВА ЗАБУВАТИ ПРО ПОДВИГИ НАШИХ ГЕРОЇВ. НАШ ОБОВ’ЯЗОК – ЗБЕРЕГТИ ЦЮ ПАМ’ЯТЬ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ПОКОЛІНЬ»

 Голова райдержадміністрації Сергій Лук’яненко і голова районної ради Василь Калита зустрілись із ректором Сумського національного аграрного університету, депутатом обласної ради Володимиром Ладикою з питань організації і належного відзначення ювілейної дати нашого земляка, двічі Героя Радянського Союзу, маршала бронетанкових військ П. С. Рибалка.

 У зустрічі взяли участь також Маловисторопський сільський голова Микола Ромасенко, директор Маловисторопського аграрного коледжу, який носить ім’я героя, Володимир Ткаченко та керівник базового сільськогосподарського підприємства «Січ – Агро», що орендує землі на цій території, Михайло Прятка.

 У листопаді 2014 року виповнюється 120 років від дня народження П. С. Рибалка. Це людина, яка з перших днів війни прагнула потрапити на фронт та чиї заслуги перед батьківщиною були високо оцінені. Він брав участь у боях за звільнення Києва, Львова і багато інших міст України, Польщі. Павло Семенович нагороджений двома орденами Леніна, трьома орденами Червоного Прапора, трьома орденами Суворова I ступеня, орденами Кутузова I ступеня, Богдана Хмельницького I ступеня, багатьма медалями СРСР.  У с. Малий Вистороп Лебединського району колись було встановлене бронзове погруддя П.С. Рибалка, існує музей. На жаль, час дещо зруйнував у спорудах, потребують капітального ремонту центральні сільські дороги. Під час зустрічі чоловіки радились про організацію святкових заходів, забезпечення належних організаційно-правових умов для відзначення ювілею, проведення ремонтних робіт будівлі музею ім. П.С. Рибалка, підходу і майданчика, де розміщене бронзове погруддя, дороги у селі і до села. Вирішили організувати виїзну нараду у с. Малий Вистороп, оглянути на місці об’єм майбутніх робіт і намітити конкретний план їх виконання.