Міськрайонна газета

ВОЛОДИМИР ШУЛЬГА: «ВИБОРИ НА СУМЩИНІ ВІДБУЛИСЯ»

Після закриття виборчих дільниць голова облдержадміністрації констатував – волевиявлення громадян пройшло демократично, чесно, і прозоро

 «Жителі Сумщини продемонстрували громадянську свідомість. Висока активність виборців свідчить про те, що суспільство виходить на новий рівень відповідальності за майбутнє країни. Кожна людина сьогодні розуміє свою участь у розбудові держави. Українці хочуть стабільності, миру та порозуміння. Тому, я глибоко переконаний – ми стали на правильний шлях розвитку», – зауважив Володимир Шульга.

За його інформацією, всі дільничні комісії працювали у штатному режимі. Грубих порушень не зафіксовано, окремі непорозуміння не носили системного характеру і не впливатимуть на результати виборів. 

За попередніми даними, явка виборців на Сумщині склала 58%.

Найбільш активними виявилися виборці 163 виборчого округу (69%), зокрема, жителі Недригайлівського району (74%), який входить до зазначеного округу.

В області перебували міжнародні спостерігачі та представники моніторингової місії ОБСЄ. Жодних звернень щодо перешкоджання роботі та порушення їх прав до обласної державної адміністрації не надходило.

Володимир Шульга також підкреслив, що виборчий процес в області відбувався без застосування адміністративного ресурсу та жодного тиску з боку влади.

Голова облдержадміністрації подякував усім учасникам виборчого процесу, громадським організаціям та представникам засобів масової інформації  за злагоджену і чесну роботу, що сприяла проведенню демократичних виборів.