Міськрайонна газета

У ЛЕБЕДИНСЬКОМУ РАЙОНІ ВШАНУВАЛИ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА АМАТОРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

 

Багатий на таланти Лебединський район славиться своїми культурними і духовними надбаннями. Працівники клубних закладів, бібліотек, музею району, аматори народного мистецтва забезпечують спадкоємність духовних традицій, розвивають безцінні духовні скарби культурної спадщини, дарують людям радість і добро.

 

З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва 21 травня в районі проведені урочисті заходи. З вітальними словами до присутніх зверталися голова райдержадміністрації Сергій Лук’яненко, голова районної ради Василь Калита, начальник відділу культури та туризму Ганна Богомаз. Духовний потенціал українського народу – це найбагатший скарб, яким володіє наша держава, відзначили виступаючі. Культура робить людину особистістю, а наш народ – розвинутою європейською нацією, зміцнює і гуртує українське суспільство.

Керівники висловили щиру вдячність працівникам культури, ветеранам культосвітньої ниви, а також аматорам народного мистецтва за сумлінне служіння спільній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість і подвижництво. Вони побажали їм добра і благополуччя, реалізації творчих задумів і невичерпної наснаги.

З нагоди професійного свята кращих працівників культури та аматорів народного мистецтва нагороджено почесними грамотами: керівника народного аматорського колективу спортивного бального танцю «Грація» Івана Лисенка, художнього керівника Рябушківського вокального колективу «Червона калина» Олександра Шульгу, директора Гринцівського СБК Оксану Тімченко, завідуючу Гарбузівським ДО Ірину Красноруцьку.

На зібранні було відзначено і ряд сільських голів, які чимало зробили для зміцнення матеріальної бази закладів культури, активно сприяють культурному розвитку територіальних громад.

По завершенню урочистої частини майстри народної творчості мали змогу черговий раз показати свої таланти у святковому концерті, який продовжив заходи.