Міськрайонна газета

ВОЛОДИМИР ШУЛЬГА: «ГРОМАДЯНИ МАЮТЬ ПЕРЕВІРИТИ СВОЇ ДАНІ У ДЕРЖАВНОМУ РЕЄСТРІ ВИБОРЦІВ»

 

На цьому наголосив голова облдержадміністрації під час розширеної апаратної наради

«Президентські вибори 2014 року повинні пройти спокійно. Ми забезпечимо належний рівень їх проведення. Водночас, багато залежить і від самих виборців. З метою уникнення будь-яких непорозумінь під час виборів, громадяни мають перевірити свої дані у Державному реєстрі виборців», – зазначив Володимир ШУЛЬГА.

До відділів ведення Державного реєстру виборців Сумської області вже надійшло 1442 звернення, 42 із них – про тимчасову зміну місця голосування. 

За словами начальника відділу Ірини БІЛАН, у зв’язку зі складною суспільно-політичною ситуацією в країні, згідно з роз’ясненнями Центральної виборчої комісії, кримчани, які прибули на територію області, можуть подати звернення до будь-якого відділу ведення Державного реєстру виборців та тимчасово змінити місце голосування, пред’явивши лише паспорт громадянина України.

Решті виборців, для тимчасової зміни місця голосування потрібно подати заяву з обґрунтуванням причини, яка має бути підтверджена офіційним документом з місця роботи, навчання тощо.

Такі заяви мають бути подані не пізніше 19 травня 2014 року.