Міськрайонна газета

ІВАН БОРШОШ: «9 ТРАВНЯ МАЄ СТАТИ ДНЕМ ПОВАГИ НА СУМЩИНІ»

На цьому заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації наголосив під час зустрічі з представниками політичних сил і громадськості області щодо відзначення Дня Перемоги

«Враховуючи складну суспільно-політичну ситуацію в державі, влада та громадськість повинні забезпечити згуртованість, єдність та толерантність між представниками різних політичних поглядів під час святкування Дня Перемоги. 9 Травня має стати днем поваги на Сумщині. Жителі області не бажають жодних конфліктів та провокацій. Тому ми пропонуємо утриматися від політичних гасел та використання партійної символіки в цей день», – зазначив Іван Боршош.

Він закликав представників політичних сил і громадськості області не допускати суперечок, провокацій і конфліктів з представниками інших партій та громадських об’єднань у День Перемоги.

«Ми маємо гідно і мирно провести це свято. Під час урочистостей має бути використана лише державна символіка та копії Прапорів Великої Перемоги. Ми закликаємо активно протидіяти спробам провокацій, розпалюванню протистоянь з представниками інших об’єднань громадян, а також не поширювати в ЗМІ інформацію щодо оцінки дій інших громадських об’єднань в контексті відзначення Дня Перемоги. Це може призвести до конфліктів та загострення відносин між їх членами», – підкреслив посадовець.

За результатами зустрічі було підписано Меморандум між політичними та громадськими об’єднаннями Сумської області щодо проведення заходів з відзначення Дня Перемоги у 2014 році.