Міськрайонна газета

СУМЩИНА СЕРЕД ЛІДЕРІВ ЗА РІВНЕМ МЕДИЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЧОРНОБИЛЬЦІВ

 

На лікування одного постраждалого внаслідок Чорнобильської аварії в області виділяється 169,12 гривень на рік, у той час як в Україні цей показник становить близько 46 гривень

 «Надання пільг на медичне обслуговування громадян, що постраждали в наслідок аварії на ЧАЕС, здійснюється за рахунок коштів обласного бюджету. 2014 року обласна влада збільшила фінансування, затверджене Міністерством фінансів України, з 637,7 тисячі гривень до 2 492,9 тисячі гривень»,зазначиланачальник відділу пільг та соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила КАПЛЕНКО під час брифінгу.

За її словами, пам’ять про героїзм чорнобильців спонукає з підвищеною увагою ставитися до вирішення нагальних питань цієї категорії громадян. З початку року в області забезпечено надання соціальних гарантій більш як 14 тисячам осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Цьогоріч 9,3 тисячі чорнобильців та членів їх сімей отримали пільги на житлово-комунальні послуги більш як на 3 мільйони гривень, поінформувала Людмила Капленко.

Продовжено роботу обласної комісії з розгляду документів для видачі посвідчень громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, з початку року нею розглянуто 129 справ.

 «Всього на соціальний захист чорнобильців цьогоріч з державного бюджету спрямовано 20,8 мільйона гривень, з яких вже профінансовано 5 мільйонів гривень», – додала Людмила Капленко.