Міськрайонна газета

ПИТАННЯ РЕМОНТУ ДОРІГ ЗАЛИШАЄТЬСЯ АКТУАЛЬНИМ

Підтримувати дорожнє покриття у належному стані – справа не з дешевих, але від вигляду автомобільних шляхів залежить те враження, яке складається у гостей Лебединщини.

Питання ремонту доріг і сьогодні залишається актуальним і досить проблемним. Щодня по автошляхам Лебединщини курсують переповнені вантажівки, нерідко вагою понад 20 тонн, через що невдовзі від асфальтового покриття може нічого не залишитися.

На багатьох автошляхах дощі, сніги, транспорт понівечили асфальт. Утворились великі ями, котрі під час опадів перетворюються на озера. А ще вони є загрозою аварійної ситуації для транспорту.

Люди обурюються, інколи й скаржаться у владні структури, проте відповідь роками чують одну й ту ж: немає коштів. Ще центральні вулиці хоча б інколи ремонтують. А на впорядкування периферійних їхні жителі очікують роками й десятиліттями.

Деякі ділянки автодороги Лебедин – Охтирка, що на виїзді з с. Будилка, до недавніх пір були в жахливому стані, але за ініціативи голови райдержадміністрації Сергія. Лук’яненка і голови районної ради Василя Калити, за допомогою місцевих автоперевізників та філії «Лебединський райавтодор» за 2 дні був виконаний їх ямковий ремонт доменним шлаком. Для покращення стану дороги його використали у кількості 90 тон. Керівники району звертались до усіх автоперевізників, що здійснюють маршрути по трасі у охтирському напрямку, але кожен по - різному розуміє ситуацію і свідомість у кожного індивідуальна. Районна державна адміністрація висловлює велику вдячність тим, хто не стоїть осторонь суспільного життя Лебединського району, хто допоміг у проведенні  ремонтних робіт на відрізку дороги с. Будилка - с. Лантратівка: перевізники І. Буднік, О. Ніконенко (м. Лебедин), М. Хіжніченко (м. Харків), ТОВ «Компанія «Еко-енергія» (Т. Крижанівська),  філії «Лебединський райавтодор» (В. Ольшанський).

За словами голови райдержадміністрації С. Лукяненка, в нашому районі гостре питання, пов’язане з ремонтом дорожнього покриття, не залишається без належної уваги. Робота в цьому напрямку продовжується і влада району докладатиме максимум зусиль задля досягнення позитивного результату.