Міськрайонна газета

СУМЩИНА ГОТОВА ДО СПІВПРАЦІ З ЄВРОПОЮ

 

Про це йшлося під час зустрічі першого заступника голови облдержадміністрації Віктора ЧЕРНЯВСЬКОГО з Надзвичайним і Повноважним Послом Французької Республіки в Україні Аленом РЕМІ

Віктор Чернявський ознайомив дипломата з економічним потенціалом області, зокрема, з можливостями агропромислового комплексу, перспективами галузі машинобудування та нафтогазовидобування. Посадовець детально зупинився на залученні інвестицій та веденні бізнесу, а також переорієнтуванні місцевих товаровиробників на європейські ринки збуту.

«Ми можемо і повинні запропонувати свої товари Європі. Вони цілком конкурентоздатні», – зауважив Віктор Чернявський.

«Франція, як і світова спільнота, висловлює всебічну підтримку Україні. Ми готові йти на рішучі кроки, допомагати у розвитку вашої держави. 24 квітня набувають чинності нові рішення про скасування мита на експорт товарів з України до Євросоюзу. Від цього рішення Сумська область зможе отримати велику користь. Окрім того, були ухвалені рішення про кредитування України, надання фінансової допомоги від МВФ та іншої технічної
допомоги», – наголосив Ален Ремі.

Він висловив переконання, що майбутнє України за активним залученням інвестицій. Саме тому Ален Ремі запропонував спільно організувати зустріч французьких інвесторів із представниками ділових кіл області в Києві або у Парижі для презентації можливостей Сумщини та напрацювання ділових зв'язків із закордонними партнерами. 

«У вас є величезний потенціал, який, поки що, орієнтований, здебільшого, на Росію, але з часом його вектор має бути спрямований на Європейський Союз», – зазначив Ален Ремі.