Міськрайонна газета

У ЛЕБЕДИНСЬКОМУ РАЙОНІ ПРОВЕДЕНО І ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «КРАЩИЙ ДЕРЖАВНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ»

16 квітня в приміщення Лебединської райдержадміністрації відбувся І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» серед державних службовців апарату та структурних підрозділів Лебединської районної державної адміністрації. У конкурсі взяли участь: у номінації «Кращий керівник» - 4 державних службовця, у номінації «Кращий спеціаліст» - 9 державних службовців.

Конкурсантів привітав перший заступник голови райдержадміністрації Ю. Пархоменко,  який побажав усім учасникам конкурсу успіхів та подальшого кар’єрного зросту, а переможцям гідно представити район у обласному турі.

Протягом І туру конкурсу його учасники склали тести стосовно положень Конституції України, законодавства про державну службу, посадових обов’язків державного службовця, склали діловий документ, тести та практичні завдання з володіння персональним комп’ютером, відстоюючи звання бути  кращими. На сьогодні організаційний комітет розглядає матеріали виконаних конкурсантами завдань та оцінює їх результати.