Міськрайонна газета

ЛЕБЕДИНЩИНА - ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ

З 1 квітня по 5 травня на Лебединщині проводиться Всеукраїнська акція «За чисте довкілля».

Метою акції є об'єднання зусиль громад, влади, представників бізнесу, соціальної сфери та громадських організацій для поліпшення стану довкілля. Під час дії акції для збереження і охорони навколишнього природного середовища, забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення, відновлення належної чистоти і порядку на території населених пунктів та району після зимового періоду та танення снігу необхідно буде виконати значний обсяг робіт. Це — ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, вулиць, тротуарів, облаштування місць масового перебування та відпочинку населення, дитячих та спортивних майданчиків, кладовищ, меморіальних комплексів, відновлення пам’ятників, братських могил тощо.

За словами начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури райдержадміністрації В. Химича, нашою задачею є організувати роботу так, щоб акція « За чисте довкілля» пройшла і у кожному селі, і на кожному підприємстві, на кожній вулиці, а також у кожному дворі. В районі вже проведено ряд заходів з озеленення та благоустрою населених пунктів. До участі в заходах долучилися трудові колективи підприємств, установ та організацій району. До належного стану приводяться закріплені території та об’єкти, організовується робота з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ.   Долучившись до спільної справи, кожен бажаючий може зробити свій внесок у справу благоустрою та подбати про чистоту довкілля.

Державні службовці Лебединської райдержадміністрації  також взяли участь у всеукраїнській акції «За чисте довкілля». Спільними зусиллями працівників було наведено порядок біля адмінбудівлі, зокрема: прибрано минулорічне листя та сухі гілки, приведено в належний санітарний стан прилеглі паркові алеї та клумби.