Міськрайонна газета

СУМЩИНА НАПРАЦЬОВУЄ НОВУ СТРАТЕГІЮ РОЗВИТКУ

Згідно з розпорядженням голови облдержадміністрації утворено комітет з розроблення проекту Стратегії регіонального розвитку Сумської області на період до 2020 року. Його очолює радник голови облдержадміністрації Андрій КРАМЧЕНКОВ

«Нова Стратегія створюється не для звітності чи піару, а задля формування регіональної політики на Сумщині та пошуку ефективних шляхів розвитку області. Це те, чого вимагає українське суспільство та час. Стратегія повинна стати новим ключовим документом, розробленим на основі комплексного і системного підходу», – зазначив голова облдержадміністрації Володимир ШУЛЬГА.

За словами посадовця, розробка Стратегії дозволить реалізувати потенціал області, забезпечити збалансований та динамічний розвиток територій, підвищення рівня життя громадян. «Головна перевага документу – його антикорупційна складова та зміст. При розробці Стратегії ми йдемо шляхом залучення професійних кадрів, представників наукових кіл та громадськості. Плануємо залучити до роботи близько 200 фахівців, що гарантує всебічне охоплення ключових напрямків розвитку», – підкреслив Володимир Шульга.

«Днями ми зустрічалися з представниками проекту Європейського Союзу «Підтримка політики регіонального розвитку України». Відбулися продуктивні перемовини. Вони готові надати фінансову підтримку. Методологія проекту розроблена в ЄС і адаптована до українських реалій. Я абсолютно відкритий до спілкування та обговорення Стратегії з будь-яким жителем Сумщини задля перетворення області на конкурентоспроможну територію», – резюмував посадовець.