Міськрайонна газета

У ЛЕБЕДИНСЬКОМУ РАЙОНІ ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ НА ПІДТРИМКУ УКРАЇНСЬКОЇ АРМІЇ

 

У районному будинку культури відбувся благодійний концерт на підтримку української армії.

 

Щоб засвідчити свою повагу всім, хто носив і носить військову форму, хто захищав і захищає українські землі і український народ зібрались у залі керівники району, працівники бюджетних установ Лебединського району, представники сільських територіальних громад, аматори сцени, всі небайдужі громадяни. Голова райдержадміністрації Сергій Лук’яненко звернувся до усіх присутніх з проханням об’єднатися разом задля благородної мети – підтримати нашу армію, консолідуватися навколо збереження стабільності, громадянського миру та плідної співпраці на користь Лебединщини і України. Для загалу виступали аматори районної і сільських сцен, дитячі творчі колективи. Зібрані від продажу квитків кошти підуть на потреби військовослужбовців Збройних сил України, які охороняють кордони області.

Станом на 10 квітня 2014 року громадою міста і району вже зібрано біля 70 тисяч гривень, закуплено та передано матраци, ковдри, спальники, камуфляжні костюми, бензопили, рації, дизпаливо, продукти харчування та ряд інших необхідних речей.

З метою ознайомлення з умовами життя наших військовослужбовців та визначення необхідної матеріально - технічної підтримки цими днями заплановано робочий візит керівників міста і району у прикордонні військові частини Сумської області.