Міськрайонна газета

ВОЛОДИМИР ШУЛЬГА: «МАТЕРІАЛЬНА ДОПОМОГА АРМІЇ – СПРАВА ДОБРОВІЛЬНА»

Таке переконання висловив голова облдержадміністрації

 «Сьогодні в умовах військової загрози Збройні Сили України потребують підтримки співгромадян. Щиро вдячний всім, хто за покликом серця сприяє посиленню обороноздатності країни. Разом з тим, в суспільстві шириться інформація про начебто примусовове збирання коштів на потреби української армії.

Наголошую, що благодійна допомога має бути справою сумління кожного громадянина і надаватися виключно добровільно. Вважаю неприпустимим будь-який тиск з боку керівників підприємств, установ та організацій на своїх підлеглих щодо пожертвувань. Про вимагання коштів не може бути мови. У разі підтвердження інформації про неправомірні дії посадовців до останніх буде вжито жорстких заходів», – прокоментував голова облдержадміністрації.

Володимир Шульга закликав жителів області бути обережними, не перераховувати кошти на сумнівні рахунки, а в разі виникнення прецедентів звертатися з подібними фактами до правоохоронних органів.

Реквізити для перерахування коштів на матеріально-технічне та медичне забезпечення Збройних Сил України можна знайти на офіційному сайті Міністерства оборони України: http://www.mil.gov.ua/index.php?lang=ua&part=news&sub=read&id=32829