Міськрайонна газета

НА ПОРОЗІ ПРЕЗИДЕНТСЬКИХ ВИБОРІВ

В області утворено 1006 виборчих дільниць та сформовано 6 окружних виборчих комісій

 

Про це голова облдержадміністрації Володимир Шульга повідомив у «прямому ефірі» обласного радіо.

 

«Український народ отримав унікальний шанс – обрати ту владу, яку він прагне, яка буде представляти та відстоювати інтереси громадян. Ніхто не має права відібрати у людей, які стояли і помирали на Майдані за своє майбутнє, можливості вільно зробити свій вибір. Тому моя позиція – незмінна і принципова – недопущення використання адміністративного ресурсу, лише чесні та прозорі вибори», – наголосив посадовець.

 

За його словами, підготовка до волевиявлення на Сумщині відбувається відповідно до визначених законодавством термінів та процедур.

«Наразі сформовано 6 окружних виборчих комісій, з них – дві в місті Суми та по одній в Шостці, Конотопі, Ромнах і Охтирці. Крім того, станом на 1 квітня на території Сумської області Центральна виборча комісія утворила 1006 виборчих дільниць, зокрема, 64 звичайних та 42 – спеціальних. Інформація про ці та інші дільниці розміщена на сайті Центральної виборчої комісії», – зазначив голова облдержадміністрації.

Володимир Шульга наголосив на важливості конституційного права громадян на волевиявлення та закликав жителів Сумщини не відкладати перевірку своїх даних у реєстрі виборців.

Він зазначив, що до 8 травня органи Державного реєстру виборців мають сформувати попередні списки виборців, виготовити іменні запрошення і  передати їх відповідним дільничним комісіям, а до 22 травня – завершити роботу над уточненням списків виборців.

Тим, хто до 12 травня не отримає від дільничної виборчої комісії іменне запрошення на вибори, або воно міститиме неточності щодо їх даних, необхідно до 19 травня звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців або до дільничної виборчої комісії за своєю виборчою адресою.