Міськрайонна газета

У ЛЕБЕДИНСЬКОМУ РАЙОНІ ПРЕДСТАВИЛИ НОВОГО ГОЛОВУ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

 

Відповідно до Розпорядження в. о. Президента України № 472/2014-рп від 4 квітня 2014 року головою Лебединської районної державної адміністрації призначено Лук’яненка Сергія Миколайовича.

 

      7 квітня 2014 року у великому залі засідань районної державної адміністрації відбулося урочисте представлення нового керівника району. Ним став колишній директор малого приватного підприємства «Контакт» Сергій Лук’яненко. Очільника району представив заступник голови – керівник апарату Сумської обласної державної адміністрації Іван Боршош та подякував за роботу його попереднику Василю Калиті. Представник обласної виконавчої влади наголосив, що на новопризначеного голову районної державної адміністрації покладається багато сподівань як на людину, яка швидко освоїть свою посаду, віддано працюватиме і виводитиме Лебединський район по прогресивному шляху на позиції лідерства в області.

Із призначенням на посаду Сергія Миколайовича привітав міський голова Анатолій Троян та наголосив на його найкращих якостях, як людини, фахівця, керівника, організатора, депутата. Слова вітання висловив голова районної ради Василь Калита. Він зазначив, що розпочалась нова сторінка в історії району, а також виразив сподівання, що Лебединський район очікують позитивні зміни.

          У свою чергу Сергій Лук’яненко подякував Уряду і обласному керівництву за високу довіру, а також запевнив, що робитиме усе можливе задля подальшого розвитку Лебединського краю. А ще поділився з присутніми під час представлення основними напрямками роботи в районі, зокрема у аграрній галузі, охороні здоров’я, благоустрої територій і пам’ятних знаків.

Сергій Миколайович Лук’яненко (06.04.1961р.) народився у селі Довжик Охтирського району Сумської області. Має вищу освіту – закінчив Харківський сільськогосподарський інститут ім. В. В. Докучаєва за спеціальністю «Економіка та організація сільського господарства». Має кваліфікацію – економіст – організатор сільськогосподарського виробництва. Очолював мале приватне підприємство у м. Лебедин «Контакт».