Міськрайонна газета

РАЙОННИЙ ФЕСТИВАЛЬ – КОНКУРС «ТАЛАНТИ БАГАТОДІТНОЇ РОДИНИ»

За ініціативи управління соціального захисту населення, відділів освіти, молоді та спорту, культури і туризму Лебединської райдержадміністрації 3 квітня у районному будинку культури відбувся традиційний районний фестиваль – конкурс «Таланти багатодітної родини».

Вже вкотре діти з багатодітних та малозабезпечених родин віком від 6 до 16 років мають змогу проявити себе у номінаціях: «вокальне мистецтво», «хореографія», «музичне виконання», «художнє та авторське читання», «декоративно-ужиткове мистецтво». Проводиться фестиваль з метою реалізації державної політики щодо сім’ї та дітей, виявлення та подальшої підтримки талановитих дітей із багатодітних сімей району, забезпечення їх всебічного розвитку та виховання, відродження та збереження національних сімейних традицій і цінностей, привернення уваги громадськості до проблем багатодітних родин.

Голова Лебединської районної ради Василь Калита, звертаючись до конкурсантів та всіх присутніх, наголосив, що сприяти подальшому розвитку талановитих дітей, зокрема, з багатодітних сімей, відродженню та популяризації культурних та моральних цінностей родини, збереженню народних, родинних традицій та історичної спадщини нашої держави є одним із напрямків роботи районної влади та висловив сподівання, що юні таланти Лебединщини зможуть у майбутньому прославити наш край далеко за його межами.

Журі у складі заступника начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Надії Машиної, керівника гуртків районного будинку дитячої та юнацької творчості Наталії Суховій та звукорежисера Юрія Калюжного, режисера народного драматичного театру «Орфей» Миколи Корсуна, методиста І категорії районного будинку культури Марини Зініної визначило переможців:

в номінації «Вокальне мистецтво» - І місце – Олексій Сіренко (с. Підопригори) і Єлізавета Щербаченко (с. Даценківка), ІІ – Аліна Мустива (с. Великий Вистороп), ІІІ – Юлія Солошенко (с. Михайлівка);

в номінації «Художнє та авторське виконання» - І місце – Надія Глущенко (с. Малий Вистороп), ІІ – Микола Олійник (с. Пристайлове), ІІІ – дует Аліни та Дмитра Шуміків (с. Підопригори) і Марина Древаль (с. Ляшки);

в номінації «Музичне виконання» - Анжеліка Бистренко (с. Московський Бобрик),

в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» - І місце - Любов Олійник (с. Червлене), ІІ – Аліна Шумік (с. Підопригори).

Переможцям конкурсу вручені грамоти, всім учасникам - дипломи. Переможці в кожній номінації возьмуть участь у обласному конкурсі «Таланти багатодітної родини».