Міськрайонна газета

ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ!

Наше майбутнє, майбутнє наших дітей і онуків залежатиме від того, в якому навколишньому природному середовищі ми житимемо. Це залежить і від громадянської та екологічної свідомості кожного з нас.

В будь-яку пору року приємно бачити охайний вигляд територій населених пунктів району. То ж традиційно кожної весни проводиться всеукраїнська акція з благоустрою. З цією метою прийнято розпорядження голови Лебединської райдержадміністрації від 24 березня 2014 року №93-ОД  «Про проведення щорічної всеукраїнської акції "За чисте довкілля” та дня благоустрою територій населених пунктів району», яким затверджено відповідний план заходів по благоустрою населених пунктів району.

Шановні жителі району! Відчуйте себе справжніми господарями свого рідного краю, адже чистота й порядок у районі повинні бути справою усієї громади. Подбайте про красу і мальовничість нашого краю. Допоможіть прибрати сміття, висадіть дерева та квіти. Подбайте про красу і мальовничість нашої Лебединщини та підтримуйте чистоту й порядок упродовж усього року.