Міськрайонна газета

НАЙГОЛОВНІШЕ ЗАВДАННЯ – ЗБЕРЕЖЕННЯ МИРУ І СПОКОЮ ГРОМАДЯН

 

Сумщину відвідав Голова Державної прикордонної служби України, Генерал армії Микола ЛИТВИН

Метою робочої поїздки посадовець назвав організацію посилення охорони державного кордону, взаємодії та координації дій всіх структур в умовах військової агресії з боку російської сторони.

«Я задоволений співпрацею місцевої влади, правоохоронних органів та прикордонників на Сумщині. Ведеться посилення охорони державного кордону, пунктів пропуску, здійснюється оперативна та розвідувальна робота. Ми здійснюємо моніторинг інформації, відслідковуємо маневри та концентрацію військ з іншого боку кордону», – зазначив за підсумками наради Микола Литвин.

За словами голови облдержадміністрації Володимира ШУЛЬГИ, ситуація на Сумщині контрольована, відсутні прояви сепаратизму, міжнаціональної ворожнечі. Всі державні установи працюють у штатному режимі, посилено охорону державного кордону та стратегічних об'єктів.

«Головне завдання сьогодні – збереження миру і спокою громадян. Наші прикордонники, силові структури готові до можливих проявів військової агресії з боку північного сусіда, захисту кордонів, безпеки людей», – підкреслив очільник області.