Міськрайонна газета

ФУНКЦІОНУВАННЯ МІСЦЕВИХ ПУНКТІВ ПРОПУСКУ НА СУМЩИНІ ВІДНОВЛЕНО

 

Про це повідомляє прес-служба Сумського прикордонного загону

 «Від Прикордонного управління Федеральної служби безпеки Російської Федерації в Бєлгородській і Воронезькій областях Сумським прикордонним загоном отримано чергове повідомлення, в якому зазначено, що перетинання державного кордону жителями прикордонних регіонів (Сумської та Бєлгородської областей) у місцевих пунктах пропуску здійснюється у відповідності до раніше досягнутих домовленостей. При  цьому вказано, що жителі перетинають кордон тільки в пішому порядку. Перетинання державного кордону транспортними засобами в існуючих місцевих пунктах пропуску тимчасово призупинено», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 20 березня, починаючи з 18.00 (за київським часом), російська Сторона письмово повідомила про тимчасове призупинення перетинання державного кордону в місцевих пунктах пропуску у межах Сумської та Бєлгородської областей.

Станом на 21 березня усі місцеві пункти пропуску на ділянці відповідальності Сумського прикордонного загону функціонують відповідно до раніше встановлених режимів роботи.

З усіх питань, які стосуються перетинання державного кордону, громадяни можуть звертатися безпосередньо до Сумського прикордонного загону за телефоном: (0542) 67-13-70.