Міськрайонна газета

ВЕСНЯНО-ПОЛЬОВІ РОБОТИ НЕОБХІДНО ПРОВЕСТИ В МАКСИМАЛЬНО КОРОТКІ ТЕРМІНИ

 

На цьому наголосив перший заступник голови облдержадміністрації Віктор ЧЕРНЯВСЬКИЙ у ході всеукраїнської відеоселекторної наради з питань проведення посівної кампанії 2014 року

Нині посівна розпочалася в Липоводолинському, Охтирському, Сумському та Роменському районах. Ранніми зерновими та зернобобовими засіяно близько 780 гектарів посівних площ.

Як зазначив директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Володимир ІВЧЕНКО, аграрії Сумщини планують засіяти близько 1 мільйона 104 тисяч гектарів ріллі. Зробити це необхідно з дотриманням всіх технологічних вимог та в дуже короткі терміни. «Перед нами стоїть серйозне завдання, від виконання якого залежить майбутній врожай та стабільність на внутрішньому продовольчому ринку», – наголосив посадовець.

За його словами, сільськогосподарські виробники повністю забезпечені насінням ярих зернових культур та мінеральними добривами, завершується підготовка сільськогосподарської техніки.

«Очікуємо, що цього року урожай буде високим як і минуло річ. 92% озимих зернових знаходяться в доброму й задовільномустані. Збільшено площі посіву кукурудзи та сої», – резюмував Володимир Івченко.