Міськрайонна газета

ВОЛОДИМИР ШУЛЬГА: «СЕПАРАТИЗМ НА СУМЩИНІ НЕ ПРОЙДЕ»

Про це голова облдержадміністрації зазначив під час брифінгу щодо суспільно-політичної ситуації в області

«Перш за все, хочу наголосити, що суспільно-політична ситуація на Сумщині спокійна. Незважаючи на події в Криму і небажання північного сусіда відмовитися від амбіцій агресора, можу запевнити, що влада на обласному і центральному рівнях робить все можливе, щоб люди почувалися захищеними вдома та на робочих місцях», ‒ зазначив Володимир Шульга.

«Сумщина завжди була спокійним і затишним краєм, де живуть дуже працьовиті та мирні люди. Я з подивом дізнався, що в місті Шостка планувався проросійський сепаратистський мітинг, але завдяки позиції влади, громадськості та мешканців Шостки, провокаційний захід не відбувся», ‒ підкреслив голова облдержадміністрації.

«Як керівник, який відповідає за порядок і благополуччя в області, запевняю, жодних проявів сепаратизму на Сумщині не буде. Я зроблю все, щоб не допустити міжнаціональної або міжконфесійної ворожнечі, політичного протистояння. Закликаю всі політичні сили в області до спокою. Обласна влада повністю контролює ситуацію і буде жорстко реагувати на будь-які антиукраїнські, антидержавні настрої», ‒ резюмував Володимир Шульга.