Міськрайонна газета

НОВА КОМАНДА ОГОЛОШУЄ ВІЙНУ КОРУПЦІЇ НА СУМЩИНІ

Голова облдержадміністрації Володимир ШУЛЬГА вимагає публічності та прозорості у використанні бюджетних коштів під час державних закупівель

«Одним з перших кроків на цьому шляху є оприлюднення раз на місяць на офіційних веб-сайтах звіту кожної бюджетної та комунальної установи щодо здійснених ними закупівель, в тому числі тих, які не потребують тендеру. Таку вимогу я ставлю до всіх представників влади на Сумщині. Громадськість повинна мати доступ до інформації та здійснювати контроль за використанням бюджетних коштів», – зазначив під час брифінгу керівник області.

На його переконання, принцип публічності у використанні бюджетних коштів, прозорість дозвільної системи посилить контроль у сфері державних фінансів, поверне довіру населення до влади та до бюджетних установ.

Наразі обговорюється питання щодо створення робочої групи із представників правоохоронних органів та засобів масової інформації, яка займатиметься розслідуваннями закупівель у бюджетній сфері області, поінформував Володимир Шульга.