Міськрайонна газета

ВАСИЛЬ КАЛИТА: "ВСЕ НАЙЦІННІШЕ У НАШОМУ ЖИТТІ ПОВ'ЯЗАНЕ З ЖІНКОЮ"

 

Дорогі наші, милі і чарівні  жінки Лебединщини!

Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового весняного свята – Міжнародного дня жінок і миру!

Цей день несе у світ ніжність і красу, є символом сердечності, доброти, радості і тепла.  

Добрі і ласкаві, ви берегині роду людського, ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління в покоління традиції високої духовності, культури, працьовитості. Щедрість ваших душ зігріває, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру в щасливе майбутнє.

Не інакше - день Жінки - має бути особистим святом кожної свідомої людини, небайдужої до справжніх цінностей та найперших людських пріоритетів – рід, сім'я, мати…

Наші жінки навчились працювати і перемагати на рівні з чоловіками. Ми, лебединці, пишаємося і шануємо пам’ять тих жінок, які у роки Великої Вітчизняної війни вистраждали, вистояли і перемогли, наполегливою працею  прикрасили наш Лебединський край.

Велике спасибі вам, милі жінки, за материнську ласку і мудрість, ніжність і добре слово. Нехай вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог. Будьте коханими і кохайте, а ми, чоловіки, робитимемо все, аби ви почувалися щасливими.

У цей непростий для України час хочу побажати усім вашим родинам  миру й добра,  любові й злагоди, здоров’я й достатку. Нехай кожен ваш день буде сповненим радості і добра, хай завжди вас супроводжують любов і успіх, а усмішка підкреслює вашу чарівну красу.

Збережи вас Господь і усю нашу Україну!