Міськрайонна газета

ТАМАРА ІЩЕНКО: «ЖОДЕН ПОСТРАЖДАЛИЙ ВНАСЛІДОК АВАРІЇ НА БІЛОПІЛЬЩИНІ НЕ ЗАЛИШИТЬСЯ БЕЗ УВАГИ»

 

Заступник голови облдержадміністрації зустрілася із сім’ями загиблих, педагогічним та учнівським колективом Біланівської школи

«Всебічна допомога постраждалим внаслідок ДТП на залізничному переїзді – наш моральний обов’язок. Обласна влада вважає за необхідне надавати медичну, юридичну, матеріальну та психологічну підтримку тим, кого торкнулася страшна трагедія. Тому сьогодні, зузстрівшись з сім’ями загиблих, ми визначили їх потреби та проблеми і надалі будемо їх вирішувати адресно», – зазначила Тамара Іщенко.

За її словами, сім’ям загиблих у ДТП надана допомога на поховання за рахунок коштів місцевих бюджетів у розмірі 13 тисяч гривень, за рахунок позабюджетних коштів – 47,3 тисячі гривень. За рахунок благодійних коштів надана допомога на лікування постраждалих у розмірі 19,8 тисячі гривень. Трьом дітям, які перебували на утриманні двох загиблих осіб, призначено пенсію у разі втрати годувальника з 5 лютого 2014 року. Її виплата розпочнеться у березні з урахуванням доплати за лютий цього року, запевнила посадовець.

Родичі загиблих крізь сльози на очах дякували всім небайдужим людям, які надають будь-яку допомогу.

«Я відчуваю та ціную величезну пітримку, яка дуже важлива. Доля забрала у мене найдорожче – мою донечку. Вдячна обласній владі та всім людям, які підтримують мене. Важливо знати, що ти не на самоті зі своїм горем», – сказала мати загиблої вчительки Біланівської школи Марія БАСАНЕЦЬ.

«Обласною владою підготовлено та передано до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України необхідні документи для отримання матеріальної державної допомоги постраждалим та сім’ям загиблих в аварії на Білопільщині. Сподіваюсь, найближчим часом буде налагоджено роботу органів влади і люди отримають матеріальну допомогу», – сказала посадовець.