Міськрайонна газета

ЗАБЕЗПЕЧУВАТИ ПРАВОПОРЯДОК

 Події в Києві та державі викликають у людей дуже багато питань та претензій до роботи влади.
24 лютого після апаратної наради в малому залі приміщення районної ради відбулася зустріч керівництва міста та району з представниками політичних партій, організацій та громадськості (народною радою м.Лебедина та Лебединського району) під головуванням депутата районної ради Сергія Древаля.
Голова райдержадміністрації Василь Калита повідомив присутнім, що він написав заяви про складання з себе повноважень керівника районної організації Партії регіонів та про вихід із цієї партії. Районна організація Партії регіонів громаді району та міста ніякої шкоди не завдала. А в Київ люди їздили на антимайдан зі своєї волі за кошти партії. Жодної бюджетної копійки на це не було використано. Як голова райдержадміністрації він не підписував жодного протизаконного розпорядження, спрямованого на шкоду громаді. «На сьогоднішній день працюю, щоб зберегти у районі спокій та забезпечити роботу бюджетних установ. Якщо зміниться голова облдержадміністрації, то автоматично згідно з Законом напишемо заяви і я та мої заступники про складання повноважень», — зазначив керівник району.

 

Голова районної ради Олексій Гордіяш також повідомив присутнім про те, що він працював виключно в правовому полі і ніяких протизаконних рішень сесія районної ради під його керівництвом не приймала. Всі рішення були спрямовані на забезпечення необхідних умов життя і діяльності громади. Перед присутніми також виступили прокурор району Олександр Вінніков, начальник Лебединського міського відділу внутрішніх справ Юрій Безуглий та голова Лебединського районного суду Олександр Чхайло. Всі вони повідомили про свою діяльність та запевнили, що робитимуть все від них залежне, щоб на території району зберегти спокій, не допустити порушень громадського порядку, всі протизаконні дії розслідуватимуться, а винні притягуватимуться до відповідальності.

 

Присутні на зустрічі висловили претензії до роботи окремих керівників органів влади, своє бачення та оцінку їхньої роботи, занепокоєння тим, що на території Лебединщини є прояви хабарництва, корупції, так званого «кришування», з якими влада повинна вести рішучу боротьбу.