Міськрайонна газета

ПАМ’ЯТАТИ – ЗНАЧИТЬ ДІЯТИ

 

Указом Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА від 12.06.2013 №329 2014 рік проголошено – Роком учасника бойових дійУказом закріплено зростання рівня соціального захисту та медичного обслуговування воїнів-інтернаціоналістів,  сімей загиблих та померлих учасників бойових дій.

 

 «Подвиг воїнів-інтернаціоналістів – неоціненний перед державою, тому пам'ять про них повинна бути вічною.  Захист ветеранів – одне з головних завдань влади» - зазначив голова райдержадміністрації Василь Калита під час відвідувань сімей загиблих у Афганістані.

12 лютого, напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, який цьогоріч співпав із 25 – річчям виводу Радянський військ з Республіки Афганістан, він побував у Івана Йосиповича і Надії Микитівни Трихлібів у с. Михайлівка та у Бережної Людмили Миколаївни в с. Ревки, поцікавився життям, існуючими буденними проблемами. Із побажаннями міцного здоров’я, словами вдячності за героїчний подвиг синів Олександра та Сергія вручив їм ювілейні медалі «25 років виведення Радянських військ з Афганістану», квіти, пам’ятні подарунки. А ще запевнив, що вони завжди можуть розраховувати на підтримку і допомогу з боку районної влади. Разом із районним керівником членів сімей загиблих воїнів відвідали сільські голови Володимир Білик та Микола Білаш.