Міськрайонна газета

АВТОДОРОЖНИКИ РАЙОНУ ГОТОВІ ДО ЗИМОВОГО ПЕРІОДУ

Щоб осінньо-зимовий сезон для водіїв транспортних засобів і пасажирів пройшов успішно, працівникам дорожньої галузі потрібно докласти максимум зусиль

Для зимового утримання автошляхів району Лебединською філією ДП «Облавтодор» підготовлено 14 одиниць снігоприбиральної техніки, пункти обігріву та лінійні споруди, заготовлено близько 3 тон протиожеледної суміші і до 3 тон супіщаного грунту.

«Головне правило на дорозі в осінньо-зимовий період - дотримання дозволеної швидкості руху і безпечної дистанції», - наголошує голова райдержадміністрації Віктор ХИМИЧ.

Нагадуємо: користуйтеся пасками безпеки, дотримуйтесь безпечної дистанції, правил маневрування, не перевищуйте швидкість, рухайтеся з увімкненим ближнім світлом фар чи протитуманними ліхтарями. З особливою обережністю рухайтеся по мостах та естакадах, відмовтеся від ризикованих маневрувань. Неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху!

Повідомляємо, що автовласникам варто подбати про заміну гуми на зимову, перевірити гальма, зовнішні світлові прилади, справність склоочисників, системи обігріву та охолодження.

Пішоходам рекомендується обов'язково виділити себе на дорозі, використовуючи світлий одяг та світлоповертаючі елементи, що дозволить водіям завчасно побачити вас на дорозі та відповідно зреагувати.