Міськрайонна газета

ЛЕБЕДИНЩИНА ДОЛУЧИЛАСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ПРОЄКТУ «ОЗЕЛЕНЕННЯ УКРАЇНИ»

Національний проєкт «Книга рекордів України» та найбільший діловий клуб, який об’єднує лідерів українського бізнесу «CEO Club Ukraine» започаткували Всеукраїнський проєкт «Озеленення України».

Даний проект започатковано з метою покращення екологічної ситуації та збереження лісів. Звичайно не залишився осторонь такого масштабного заходу і Лебединський район.

Заходи відбувалися на території ДП «Лебединський лісгосп». Активну участь у реалізації проєкту приймали заступник голови Лебединської районної ради Світлана Горошко, керівник апарату Лебединської районної державної адміністрації Тетяна Павлюк, головний лісничий ДП «Лебединський лісгосп» Анатолій Москаленко, лісничий Українського лісництва Анатолій Саєнко,  представники Будильського учнівського лісництва та працівники Лебединського районного будинку дитячої та юнацької творчості.

Учасниками заходу було висаджено сіянці дуба звичайного та клена гостролистого у кількості близько 1,5 тисячі штук.

Ціль проєкту – привернути увагу до проблем екології та відновлення екосистеми не тільки району, а й країни вцілому, сформувати позитивний імідж України у світі через колективну історію успіху українців.

Лебединщина - край розкішних лісів. Збереження, примноження, дбайливе і раціональне використання цього безцінного національного скарбу — обов’язок не тільки працівників лісової галузі, але й суспільства.

47477

5464

77744

578

66754

654565

8777

98798

54559879