Міськрайонна газета

28 ЧЕРВНЯ 1996 РОКУ НАЗАВЖДИ ЗАЛИШИТЬСЯ ВИДАТНОЮ ПОДІЄЮ В СУЧАСНІЙ ІСТОРІЇ НАШОГО НАРОДУ, - ОКСАНА ЛИХИНА

Дорогі співвітчизники!

Щиро вітаю вас з національним святом – Днем Конституції! 

28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною подією в сучасній історії нашого народу. Україна обрала шлях незалежного розвитку, закріпила це в Конституції, підтвердивши своє прагнення стати демократичною, соціальною, правовою державою, одним із основних принципів якої є забезпечення прав та свобод людини і громадянина.

Святкування Дня Конституції України - це вже не просто данина традиції, а можливість проявити силу патріотизму, згадати зусилля і втрати, з якими наші предки відстоювали права на свою свободу, а сьогодні наші побратими знову захищають суверенітет і цілісність країни.

Вірю, що Конституція може згуртувати всі покоління в переконанні:  Батьківщина починається з кожного, і від кожного з нас залежить побудова гармонійного суспільства для всебічного розвитку людини.

Наш високий громадянський обов’язок – поважати Конституцію, слідувати її положенням, підвищувати правову культуру суспільства.

Щиро бажаю вам міцного здоров’я, щастя і достатку, любові, миру, натхненної праці та успіхів задля розбудови стабільної і процвітаючої України.

 

З повагою

Т.в.о. голови Лебединської райдержадміністрації                          Оксана ЛИХИНА