Міськрайонна газета

З 23 ТРАВНЯ У ЛЕБЕДИНСЬКОМУ РАЙОНІ ВІДНОВЛЕНО ПАСАЖИРОПЕРЕВЕЗЕННЯ

23 травня у Лебединському районі знову розпочав роботу транспорт, який здійснює регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення у приміському та внутрішньообласному напрямках

Попри оголошення послаблення в Україні карантину робота автотранспорту, що здійснює перевезення пасажирів, дозволена районною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій із обов'язковим дотриманням встановлених санітарних норм.

Так, перед початком робочої зміни усім працівникам (водіям) проводитиметься температурний скринінг. Особи, у яких виявлено підвищену температуру тіла (<37 С) або ознаки респіраторних захворювань, не допускатимуться до виконання обов’язків.

Водій та інші члени екіпажу впродовж усього рейсу в транспортному засобі повинні знаходитися в респіраторних або медичних масках. Перевезення пасажирів, у яких будуть відсутні медичні засоби захисту, здійснювати не будуть.

Перевезення пасажирів має здійснюватися лише в межах кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу.

Транспортний засіб підлягає вологому прибиранню з використанням миючих та дезінфікуючих засобів, в тому числі обробці місць контакту рук пасажирів (поручні, місця сидіння тощо) перед кожним рейсом.

На кожному вході в приміщення автостанцій необхідно організувати місця для обробки рук спиртовмісними антисептиками. Дозволяється одночасне перебування в приміщенні автостанції не більше однієї особи на 10 квадратних метрів площі зали обслуговування пасажирів, а перебування в черзі має бути з дотриманням соціальної дистанції 1,5 метри.