Міськрайонна газета

ЕПІДЕМІОЛОГІЧНИЙ СТАН У ЛЕБЕДИНСЬКОМУ РАЙОНІ ПІД КОНТРОЛЕМ

За минулий тиждень у Лебединському районі виявлено 1 хворого на коронавірус

Про це повідомив керівництво району під час апаратної наради завідуючий Лебединським відділом обласного центру лабораторних досліджень Василь Брага. Хвора - жінка, 1935 року народження, жителька м.Лебедин. Дослідження крові на ПЛР проведено також і у родичів, які нещодавно повернулись з-за кордону та на даний час проживають разом із нею. Результати досліджень не підтвердили в них наявність вірусу. За ними буде здійснюватись нагляд медичними праціниками протягом наступних 14 днів та проведено повторне обстеження.

Протягом минулого тижня дослідження крові на наявність коронавірусної інфекції було проведено також 15 пацієнтам, яким призначені планові операції. В усіх результати - негативні.

У ході обговорення епідеміологічного стану в Лебединському районі йшлося про медичне обстеження жителів району, які працюють у інших населених пунктах України вахтовим методом. Якщо ті громадяни, які перетинають кордон України, знаходяться у полі зору поліцейських і медиків, то поряд із цим виникає необхідність здійснювати нагляд внутрішньодержавними заробітчанами. Розраховувати на їх самосвідомість не варто. Тому тимчасово виконуюча обов'язки голови райдержадміністрації Оксана ЛИХИНА доручила Василю Бразі підготувати відповідне звернення до громадськості для оприлюднення його через місцеві мас-медіа.