Міськрайонна газета

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ГРОМАДЯН У ПЕРІОД КАРАНТИНУ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ В ПЛАНОВОМУ РЕЖИМІ

"Управлінням соціального захисту населення районної державної адміністрації вживаються усі необхідні заходи для забезпечення виплати населенню державних соціальних допомог, компенсацій, субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі на період карантину у плановому режимі", - заступник начальника управління Надія Машина

Документи щодо призначення та порядку надання державних допомог можуть бути надіслані громадянами поштою на адресу управління соціального захисту населення.

Щоденно районним територіальним центром соціального обслуговування здійснюються заходи щодо виявлення громадян, які потребують допомоги. У рамках інформаційної онлайн-платформи  „Допомога поруч”, запровадженої Міністерством соціальної політики для надання адресної допомоги вразливим верствам населення в період карантину, в районі виявлено додатково 60 громадян, які потребують сторонньої допомоги.

Підопічні, що обслуговуються соціальними працівниками районного територіального центру, забезпечені продуктами харчування та предметами першої необхідності, ліками.