Міськрайонна газета

В УМОВАХ КАРАНТИНУ ВАЖЛИВИМ ПИТАННЯМ ТАКОЖ Є ОРГАНІЗАЦІЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ ШКОЛЯРІВ

Про організацію навчально-виховного процесу в Лебединському районі в період карантину звітувала перед районним керівництвом начальник відділу освіти Людмила Дудченко

Дистанційними технологіями навчання охоплені всі учні та вихованці закладів освіти району. Щопонеділка проводяться оперативні онлайн-наради з керівниками закладів загальної середньої освіти щодо організації роботи в умовах карантину у форматі «Конференції Zoom».
У дистанційному режимі працює й позашкілля. Керівники гуртків районного будинку дитячої та юнацької творчості постійно розміщують на платформах спільноти, у соціальній мережі Facebook та сайті закладу інформаційні матеріали, майстер-клас.
Під час карантину педагоги також підвищують свій професійний рівень, використовуючи вебресурси. Вони стали учасниками вебквесту, Всеукраїнського STEM-тижню spring2020, Всеукраїнського та Міжнародного конкурсів «Заклади дистанційної освіти: позашкільна робота».
Свято «Останнього дзвоника» відбудеться 29.05.2020 у форматі челенджа.
Одночасно освітяни готуються до нового навчального року.
У 2020 році до числа першокласників має бути зараховано 127 дошкільнят. Прийом документів та зарахування дітей до 1 класу закладами освіти проводиться в електронному режимі до 31.05.2020. Уся відповідна інформація розміщена на сайтах закладів загальної середньої освіти. Заклади освіти району вже зараз оснащені всім необхідним для проведення освітнього процесу в рамках Концепції Нової української школи.
Наразі актуальним питанням є ЗНО. Цьогоріч у ньому візьме участь 67 випускників закладів загальної середньої освіти. У зв'язку з карантином терміни проведення ЗНО змінено. Орієнтовно дати його припадають на кінець липня, а вступної кампанії - на початок серпня.