Міськрайонна газета

ПРАЦІВНИКИ СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ РОЗ'ЯСНЮЮТЬ ПРО COVID-19

В Лебединському районі функціонує 5 прийомних сімей та 1 дитячий будинок сімейного типу, в яких виховується 15 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 21 дитина виховується в 17 опікунських сім’ях

Працівниками служби у справах дітей постійно підтримується телефонний зв’язок з опікунськими, прийомними сім’ями, дитячим будинком сімейного типу з питань коронавірусної інфекції COVID-19. Проведено з батьками просвітницькі та роз’яснювальні бесіди, як уберегтися від вірусу. Акцентується увага на самоізоляції, перебуванні дітей та батьків вдома, дотриманні правил особистої гігієни, дезинфекції помешкань. Всі члени родин забезпечені засобами індивідуального захисту, які самостійно придбали та виготовили (маски, рукавички, дезинфікатори).

За інформацією управління соціального захисту населення Лебединської районної державної адміністрації, у березні 2020 року всі опікунські, прийомні сім’ї, дитячий будинок сімейного типу отримали державні соціальні виплати, заборгованості немає.