Міськрайонна газета

НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ - АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ РОЗВИТКУ РЕГІОНУ

Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Ю. Пархоменка відбулась чергова апаратна нарада з порядком денним: 1. Про хід виконання  районної програми розвитку позашкільної освіти на період до 2014 року. 2. Про матеріальне забезпечення та надання соціальних послуг застрахованим особам Лебединського району Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. 3. Про стан виконавської дисципліни та організації  виконання завдань, визначених розпорядженням Кабінету Міністрів України від 04.11.2009 №1320-р, розпорядженнями голів Сумської обласної державної адміністрації  від 25.01.2010 № 23 «Про обласний план дій щодо підвищення рівня благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій на 2010-2015 роки» та Лебединської районної державної адміністрації від 29.01.2010 № 42 «Про районний план дій щодо підвищення рівня благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій на 2010-2015 роки»  виконавчим комітетом Рябушківської сільської  ради. 4. Про роботу відділу ведення державного реєстру виборців апарату Лебединської райдержадміністрації  за 1 півріччя 2013 року. З даних питань були прийняті відповідні рішення.

 

 

 

ПИТАННЯ ЛЕГАЛІЗАЦІЇ ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ І ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ НА ПОСТІЙНОМУ КОНТРОЛІ ВЛАДИ

Під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Ю. Пархоменка відбулось  чергове засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення з порядком денним: 1.Про хід виконання розпорядження голови районної державної      адміністрації №306 від 24.06.2011 року „Про утворення районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення”. 2. Інформація суб’єктів підприємницької діяльності, по яких виявлені розбіжності при  накладанні баз даних, про використання праці найманих працівників. 3. Про  результати проведеної роботи по  легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення головами Будильської, Ворожбянської, Рябушківської, Пристайлівської та Михайлівської сільських рад за  звітний період. 4. Про наявність реєстрації трудових угод з найманими процівниками на територіях Будильської, Ворожбянської, Рябушківської, Пристайлівської  та Михайлівської сільських рад за результатами діяльності робочої групи.  5. Про стан дотримання трудового законодавства в частині легалізації трудових  відносин   на території  Штепівської сільської ради.Враховуючи всі зауваження і пропозиції з даних питань були прийняті відповідні рішення.

ВОЛОДИМИР ІВЧЕНКО: «ПЕРЕРОБНА ГАЛУЗЬ – ІНДИКАТОР РОЗВИТКУ АПК СУМЩИНИ»

На виконання доручень Президента України у 2013 році в регіоні реалізується 37 інвестиційних проектів у галузі харчової та переробної промисловості вартістю 144,3 мільйона гривень

 «Агропромисловий комплекс регіону нині динамічно розвивається. Область збирає рекордні врожаї, будує сучасні елеватори та овочесховища. Сумщина виробляє утричі більше продукції, ніж того потребує. Голова облдержадміністрації Юрій ЧМИРЬ оголосив 2013 рік роком переробної галузі в регіоні, що стало новим імпульсом до її розвитку», – підкреслив у ході прес-конференції директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Володимир Івченко.

ПИТАННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ - ОДНІ ІЗ ПРІОРИТЕТНИХ У ДЕРЖАВІ

Відповідно до соціальних ініціатив Президента України Віктора Федоровича Януковича питання соціального захисту населення є пріоритетним напрямком діяльності нашої держави. Влада району працює з метою подальшого поліпшення стану соціального захисту населення району, всебічного охоплення турботою громадян зазначених категорій, забезпечення їх прав на соціальний захист, надання їм матеріальної допомоги.

З настанням осінньо-зимового періоду Лебединський районний територіальний центр соціального обслуговування особливу увагу звертає на забезпечення своїх підопічних теплими речами, твердим паливом. Варто відзначити, що у вирішенні цього питання суттєву допомогу надав районний осередок Товариства Червоного Хреста України. Багато пересічних громадян відгукнулися на оголошення в міськрайонній газеті «Життя Лебединщини». Завдяки чуйності лебединців територіальний центр лише за поточний місяць забезпечив одягом, взуттям, постільною білизною своїх підопічних у селах Московський Бобрик, Калюжне, Василівка, Малий Вистороп, Великий Вистороп, Михайлівка.

ВЛАДА КОНКРЕТНИМИ СПРАВАМИ ДОПОМАГАЄ УЧАСНИКАМ ВІЙНИ

Олександр ЦУПРО відвідав інваліда війни, який звернувся з проханням відремонтувати дах

 «Нині в області продовжується «Діалог з країною», ініційований Президентом України Віктором ЯНУКОВИЧЕМ. Він має на меті вирішення наболілих питань громадян, перш за все ветеранів та інвалідів війни, з якими вони  звертаються до нас через контактний центр «Відкрита влада» та сектор роботи зі зверненнями громадян. Всі вони знаходяться на особистому контролі у голови облдержадміністрації Юрія ЧМИРЯ», – зазначив заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації під час спілкування з ветераном.

Усі ми – єдина інтернаціональна родина

800x600

Normal 0 false false false RU X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman","serif";}

На цьому наголосила заступник голови облдержадміністрації Тамара ІЩЕНКО під час загальношкільного свята в ЗОШ №18, яке відбулося в рамках Всеукраїнського тижня міжнаціональної злагоди.

 «На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА представникам національних меншин області гарантовано право на якісну освіту, національно-культурний розвиток. Завдяки виваженій державній політиці на Сумщині забезпечено міжетнічну злагоду та порозуміння», – зазначила посадовець.