Міськрайонна газета

ОБГОВОРЕННЯ ПОРЯДКУ ФІНАНСУВАННЯ ГО

З метою ефективного використання коштів районного бюджету, що передбачаються на фінансову підтримку громадських організацій інвалідів, ветеранів, учасників бойових дій, інвалідів, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, сектором з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату Лебединської районної державної адміністрації розроблено проект розпорядження голови Лебединської районної державної адміністрації "Про Порядок отримання та використання коштів районного бюджету для надання на кон­курсній основі фінансової під­тримки громадським організа­ціям ветеранів війни, учасників бойових дій, інвалідів, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи".
Громадське обговорення проекту розпорядження проводиться у формі електронних консультацій з громадськістю.

Просимо всіх зацікавлених осіб надавати свої пропозиції та зауваження щодо запропонованого проекту розпорядження до 02 листопада 2018 року сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату Лебединської районної державної адміністрації на адресу: 42200, м. Лебедин, вул. Сумська,12, к.28 або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Довідки за телефоном (05445) 2-34-16 (завідувач сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату Лебединської районної державної адміністрації Кубрак Наталія Валеріївна).

Звіт про результати проведення громадського обговорення проекту розпорядження голови Лебединської районної державної адміністрації "Про Порядок отримання та використання коштів районного бюджету для надання на кон­курсній основі фінансової під­тримки громадським організа­ціям ветеранів війни, учасників бойових дій, інвалідів, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи".