Міськрайонна газета

КОЛЕГІЯ ГРУДЕНЬ 2017

Порядок денний колегії райдержадміністрації 20.12.2017

1. Про проект програми економічного і соціального розвитку Лебединського району на 2018 рік.

Проект розпорядження голови Лебединської районної державної адміністрації «Про проект програми економічного і соціального розвитку Лебединського району на 2018 рік».

2. Про систему роботи щодо розвитку психологічної служби району та функціонування районної психолого-медико-педагогічної консультації.

Проект розпорядження голови Лебединської районної державної адміністрації «Про систему роботи щодо розвитку психологічної служби району та функціонування районної психолого-медико-педагогічної консультації»

3. Про стан роботи щодо реалізації державної політики у сфері державної служби у Лебединській районній державній адміністрації.

Проект розпорядження голови Лебединської районної державної адміністрації «Про вжиття заходів щодо дотримання законодавства про державну службу»

4. Про виконання Закону України «Про запобігання корупції» на території Лебединського району.

Проект доручення голови Лебединської районної державної адміністрації «Про виконання Закону України «Про запобігання корупції» на території Лебединського району»

5. Про стан виконавської дисципліни та організації виконання завдань, визначених розпорядженнями та дорученнями голів Сумської обласної та Лебединської районної державних адміністрацій за підсумками 2017 року.

Проект розпорядження голови Лебединської районної державної адміністрації «Про стан виконавської дисципліни та організації виконання завдань, визначених розпорядженнями та дорученнями голів Сумської обласної та Лебединської районної державних адміністрацій за підсумками 2017 року»

Рішення колегії

Розпорядження голови Лебединської районної державної адміністрації від 20.12.2017 № 537-ОД «Про проект програми економічного і соціального розвитку Лебединського району на 2018 рік».

 Розпорядження голови Лебединської районної державної адміністрації від 26.12.2017 № 549-ОД «Про систему роботи щодо розвитку психологічної служби району та функціонування районної психолого-медико-педагогічної консультації».

 Розпорядження голови Лебединської районної державної адміністрації від 22.12.2017 № 548-ОД «Про вжиття заходів щодо дотримання законодавства про державну службу».

Доручення голови Лебединської районної державної адміністрації від 21.12.2017 № 19 «Про виконання Закону України «Про запобігання корупції» на території Лебединського району».

Розпорядження голови Лебединської районної державної адміністрації від 21.12.2017 № 543-ОД «Про стан виконавської дисципліни та організації виконання завдань, визначених розпорядженнями та дорученнями голів Сумської обласної та Лебединської районної державних адміністрацій за підсумками 2017 року».

Протокол колегії райдержадміністрації